03-9415800

משרדי ההנהלה

08-9101504

הפצה ושירות לקוחות

סחרוב 17

ראשון-לציון

החזון שלנו

להעניק לילדי ישראל צעצועים באיכות הגבוהה ביותר, במגוון רחב של מוצרים שילדים אוהבים עם רמת אחריות גבוהה של המוצר ובטיחותו בכדי להבטיח הנאה מירבית מהמוצר כמו גם בטיחות ואיכות.

אודות טויסט

חברת טויסט עמית ייבוא ושיווק צעצועים לילדים היא חברה מצליחה ותוססת שהוקמה בשנת 2013 במטרה לתת מענה לשוק ההולך וגדל של צעצועי ילדים איכותיים. אנו בטויסט מאמינים שהבנת הצרכים של ילדים בתחום הצעצועים, כמו גם שימת דגש על איכות המוצר, תקינותו ובטיחותו מבדלים אותנו בשוק כמותג איכותי, לא יקר אך עם זאת בטיחותי והכי חשוב קולע בטעמים הרחבים והשונים של ילדים בגילאים השונים.

משרדי החברה ממוקמים ברחוב סחרוב 17 ראשון לציון, הנהלת החשבונות ומחלקת היבוא של החברה. כמו כן החברה מפעילה משרדי לוגיסטיקה, שירות לקוחות ומעבדת תיקונים אשר ממוקמים במושב שדה עוזיה משק 70  ומנהלת מרכז הפצה לכל חלקי הארץ.

במסגרת השותפויות של החברה מפעילה טויסט משרד בסין אשר מטפל בגיוס מוצרים חדשים באופן שוטף ונותן את כל שירותי בדיקות האיכות למוצרים ע"י החברה ולא ע"י קבלני משנה.הרכב זה מעניק לטויסט יכולת תגובה והתרחבות מהירה בתחום הצעצועים תוך כדי שמירה על איכות ושירות לקוחות ללא פשרות.